covid

Strefa Klienta

rejestracja

Wprowadź e-mail, który podałeś/aś Opiekunkowi i ustaw hasło.

Kilka kroków do Twojego mieszkania

Dziękujemy, że będziemy mogli pomóc Państwu w podjęciu tak istotnej decyzji,
jaką jest zakup własnego mieszkania. Doceniamy, że rozważają Państwo dołączenie do ponad 52 tysięcy mieszkańców osiedli GK Murapol w całej Polsce.

Poniżej w trzech krokach pokazujemy, jak można stać się właścicielem własnego mieszkania. Dzięki pomocy Opiekuna Klienta, który pomaga także w formalnościach związanych z kredytem hipotecznym, cały proces odbywa się szybko i sprawnie.

Krok 1

Wybierasz mieszkanie i zawierasz umowę
Przygotowaliśmy prezentacje inwestycji, które pomogą dokonać wyboru. Dedykowany Opiekun Klienta zapozna Cię z procesem realizacji budowy, standardem wykończenia mieszkań i odpowie na wszystkie pytania. Doradca Finansowy pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego nawet bez prowizji banku. To również on przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty. Efektem będzie podpisanie umowy przedwstępnej.

Krok 2

Osobiście kontrolujesz prace i aranżujesz mieszkanie
Odbiór mieszkania przeprowadzasz w asyście Opiekuna, który zagwarantuje Ci dopasowanie optymalnej aranżacji. Zdecydujesz o umiejscowieniu ścianek działowych, liczbie i lokalizacji gniazdek elektrycznych oraz włączników. W trakcie odbioru stanu surowego, sprawdzasz jakość wykonania ścian i instalacji. Następnie, gdy lokal jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia prac wykończeniowych oceniasz, jak został wykonany w standardzie deweloperskim. Po podpisaniu protokołu odbioru stajesz się jego jedynym dysponentem.

Krok 3

Otrzymujesz klucze i podpisujesz akt własności
To moment, w którym stajesz się pełnoprawnym właścicielem Twojego mieszkania. Umowę przenoszącą własność zawierasz w wyselekcjonowanej przez nas Kancelarii Notarialnej. Nad jej prawidłowością czuwa nasz Dział Prawny. Podczas zawierania samej Umowy jest z Tobą Opiekun, który gwarantuje, iż ten proces przebiegnie sprawnie. Jest to też moment, kiedy powstaje Wspólnota Mieszkaniowa. Zarządca Nieruchomości, gwarantuje administrację budynkiem na najwyższym poziomie.
PROGRAM 5000


Ponad pół tysiąca osób kupiło z polecenia nasze mieszkania. Poleć nas swoim znajomym i odbierz nawet 5 000 złotych.

Dlaczego powstał Program 5 000?

- Staramy się dotrzeć do polecających nas Klientów i powiedzieć im po prostu słowo „dziękujemy”. Uważamy jednak, że to trochę za mało. Postanowiliśmy więc nagradzać osoby, które przekażą informację o nas znajomym czy rodzinie poszukującym własnego M. Kto jest już naszym klientem może liczyć na trzy tysiące, kto jeszcze nie mieszka na jednym z naszych osiedli w całej Polsce na dwa tysiące złotych. W przypadku, gdy należność za mieszkanie zostanie uregulowana gotówką, polecający otrzyma pięć tysięcy złotych.
- mówi prezes Murapol, Nikodem Iskra

W Grupie Murapol wiemy, że dla osób szukających nowego mieszkania pozytywna opinia członków rodziny bądź znajomych stanowi najlepszą rekomendację wyboru dewelopera. Dlatego doceniamy wszystkich, którzy polecają naszą ofertę mieszkań swoim bliskim i znajomym. 

Jak polecić mieszkanie i otrzymać premię?
  1. Wypełnij umieszczony obok Internetowy Formularz Zgłoszeniowy Programu
    5 000 - to konieczne, aby zapoczątkować proces udziału w konkursie.
    Bez tego zgłoszenia nie będą przyjmowane.
  2. Wydrukuj Potwierdzający Formularz Zgłoszeniowy Programu 5 000 umieszczony poniżej, wypełnij wymagane pola i dostarcz go do Biura Sprzedaży Murapol S.A. (osobiście, pocztą lub e-mailem)
  3. Twój znajomy podpisuje z nami umowę na kupno mieszkania.
  4. Murapol przelewa na Twoje konto 2 000 zł, a jeśli jesteś już naszym Klientem 3 000 zł. Natomiast jeśli należność za mieszkanie zostanie uregulowana gotówką to otrzymasz 5 000 zł.


Regulamin Konkursu Program 5 000 obowiązujący od 26.02.2018


Potwierdzający Formularz Zgłoszeniowy Programu 5 000 obowiązujący od 26.02.2018

Internetowy Formularz Zgłoszeniowy Programu 5000