covid

Strefa Klienta

Kilka kroków do Twojego mieszkania

Dziękujemy, że będziemy mogli pomóc Państwu w podjęciu tak istotnej decyzji,
jaką jest zakup własnego mieszkania. Doceniamy, że rozważają Państwo dołączenie do ponad 45 tysięcy mieszkańców osiedli GK Murapol w całej Polsce.

Poniżej w trzech krokach pokazujemy, jak można stać się właścicielem własnego mieszkania. Dzięki pomocy Opiekuna Klienta, który pomaga także w formalnościach związanych z kredytem hipotecznym, cały proces odbywa się szybko i sprawnie.

Logowanie do strefy mieszkańca

» Zarejestruj się
» Nie pamiętam hasła

Krok 1

Wybierasz mieszkanie i zawierasz umowę
Przygotowaliśmy prezentacje inwestycji, które pomogą dokonać wyboru. Dedykowany Opiekun Klienta zapozna Cię z procesem realizacji budowy, standardem wykończenia mieszkań i odpowie na wszystkie pytania. Doradca Finansowy pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego nawet bez prowizji banku. To również on przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty. Efektem będzie podpisanie umowy przedwstępnej.

Krok 2

Osobiście kontrolujesz prace i aranżujesz mieszkanie
Odbiór mieszkania przeprowadzasz w asyście Opiekuna, który zagwarantuje Ci dopasowanie optymalnej aranżacji. Zdecydujesz o umiejscowieniu ścianek działowych, liczbie i lokalizacji gniazdek elektrycznych oraz włączników. W trakcie odbioru stanu surowego, sprawdzasz jakość wykonania ścian i instalacji. Następnie, gdy lokal jest w pełni przygotowany do rozpoczęcia prac wykończeniowych oceniasz, jak został wykonany w standardzie deweloperskim. Po podpisaniu protokołu odbioru stajesz się jego jedynym dysponentem.

Krok 3

Otrzymujesz klucze i podpisujesz akt własności
To moment, w którym stajesz się pełnoprawnym właścicielem Twojego mieszkania. Umowę przenoszącą własność zawierasz w wyselekcjonowanej przez nas Kancelarii Notarialnej. Nad jej prawidłowością czuwa nasz Dział Prawny. Podczas zawierania samej Umowy jest z Tobą Opiekun, który gwarantuje, iż ten proces przebiegnie sprawnie. Jest to też moment, kiedy powstaje Wspólnota Mieszkaniowa. Zarządca Nieruchomości, gwarantuje administrację budynkiem na najwyższym poziomie.

Program 5 000


Ponad pół tysiąca osób kupiło z polecenia nasze mieszkania.
Poleć nas swoim znajomym i odbierz nawet 5 000 złotych.

Dlaczego powstał Program 5 000?
- Staramy się dotrzeć do polecających nas Klientów i powiedzieć im po prostu słowo „dziękujemy”. Uważamy jednak, że to trochę za mało. Postanowiliśmy więc nagradzać osoby, które przekażą informację o nas znajomym czy rodzinie poszukującym własnego M. Kto jest już naszym klientem może liczyć na trzy tysiące, kto jeszcze nie mieszka na jednym z naszych osiedli w całej Polsce na dwa tysiące złotych. W przypadku, gdy należność za mieszkanie zostanie uregulowana gotówką, polecający otrzyma pięć tysięcy złotych. - mówi prezes Murapol, Nikodem Iskra

W Grupie Murapol wiemy, że dla osób szukających nowego mieszkania pozytywna opinia członków rodziny bądź znajomych stanowi najlepszą rekomendację wyboru dewelopera. Dlatego doceniamy wszystkich, którzy polecają naszą ofertę mieszkań swoim bliskim i znajomym. Teraz, poza premią w wysokości nawet 5 000 zł, mamy dla rekomendujących atrakcyjny prezent: nowoczesny robot sprzątający Roomba (model E5 lub wyższy).

Jak polecić mieszkanie i otrzymać premię oraz Irobot Roomba w prezencie?
  1. Wypełnij umieszczony obok Internetowy Formularz Zgłoszeniowy Programu
    5 000 - to konieczne, aby zapoczątkować proces udziału w konkursie.
    Bez tego zgłoszenia nie będą przyjmowane.
  2. Wydrukuj Potwierdzający Formularz Zgłoszeniowy Programu 5 000 umieszczony poniżej, wypełnij wymagane pola i dostarcz go do Biura Sprzedaży Murapol S.A. (osobiście, pocztą lub e-mailem)
  3. Twój znajomy podpisuje z nami umowę na kupno mieszkania.
  4. Murapol przelewa na Twoje konto 2 000 zł, a jeśli jesteś już naszym Klientem 3 000 zł. Natomiast jeśli należność za mieszkanie zostanie uregulowana gotówką to otrzymasz 5 000 zł.
  5. Jeśli Twój znajomy dopełni formalności związanych z zakupem* otrzymasz od nas w prezencie Irobot Roomba
*"warunkiem otrzymania Irobot Roomba model E5 lub wyższy, dalej: "Prezent" jest jednoczesne spełnienie obok wszystkich warunków przewidzianych w Regulaminie konkursu "Program 5000" dodatkowego warunku polegającego na podpisaniu przez osobę poleconą (nowego Nabywcę) Umowy Deweloperskiej (lub Przedwstępnej) w terminie do 31 grudnia 2020 r. i wpłacie pierwszej transzy płatności według harmonogramu z ww. umowy, jednakże nie mniej niż 10% ceny nabycia lokalu mieszkalnego wynikającej z ww. umowy w terminie do 31 grudnia 2020 r. W pozostałym zakresie w całości zastosowanie znajduje Regulamin konkursu "Programu 5000" z tym, że w razie rozwiązania lub odstąpienia od ww. umowy Prezent nie zostanie przyznany, a przyznany wcześniej podlega obowiązkowi zwrotu. Przekazanie Prezentu nastąpi do dnia 28.02.2021 roku."


Regulamin Konkursu Program 5 000 obowiązujący od 26.02.2018


Potwierdzający Formularz Zgłoszeniowy Programu 5 000 obowiązujący od 26.02.2018

Załącznik do regulaminu - Protokół odbioru w Konkursie Program 5000

Internetowy Formularz Zgłoszeniowy Programu 5000