covid

Program BankPartner Murapol

bank pratner murapol

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania z oferty Grupy Murapol? Dobrze trafiłeś! Rozpoznajesz oferty banków, które mogą udzielić Ci kredytu na zakup wymarzonego M? Chętnie Ci w tym pomożemy. Murapol uruchamia właśnie projekt współpracy partnerskiej z bankami pod nazwą BankPartner Murapol, którego ideą jest wypracowanie dla klientów GK Murapol atrakcyjnych warunków współpracy z bankami kredytującymi ich zakup mieszkania.

Ułatwienia dla klientów Murapol

Zainteresowani wsparciem w uzyskaniu kredytu w ramach programu BankPartner Murapol konsumenci będą mogli korzystać z różnych udogodnień oferowanych przez banki partnerskie. W ramach partnerstwa Klienci Murapol będą mogli liczyć na priorytetowe rozpatrzenie wniosków kredytowych, szybsze i łatwiejsze przejście przez procedury kredytowe czy wsparcie zespołu doradców finansowych.

Oferta specjalna mBankumbank logo

W ramach współpracy partnerskiej mBank oferuje Klientom Murapol następujące udogodnienia:

 • Priorytetowe rozpatrywanie wniosków kredytowych, w tym możliwość uzyskania decyzji kredytowej szybciej niż standardowo
 • Łatwiejsze wnioskowanie o kredyt, dzięki mniejszej liczbie dokumentów wymaganych przez bank
Oferta specjalna ING Bank Śląski

 ing logo
ING Bank Śląski w ramach współpracy oferuje naszym klientom:

 • Uproszczenie i skrócenie procesu kredytowego poprzez ograniczenie liczby wymaganych dokumentów

Zapraszamy do kontaktu

Jestem zainteresowany ofertą

Oferta Notus

Planujesz kupno mieszkania od dewelopera? Chcesz dowiedzieć się, na jakie mieszkanie możesz sobie pozwolić? Zastanawiasz się, czy stać Cię na kredyt mieszkaniowy?

Zachęcamy do osobistego spotkania z naszym doradcą, który - na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji - wyliczy dokładnie Twoją zdolność kredytową. Wykorzysta również kalkulator hipoteczny, który pozwoli określić, jakie koszty kupna mieszkania od dewelopera Cię czekają.

Korzystając ze wsparcia doradców Notus, zaoszczędzisz swój cenny czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Dzięki nam podczas całego procesu uzyskiwania kredytu pojawisz się w banku tylko raz - aby podpisać umowę kredytową. Resztę zrobimy za Ciebie! Skorzystaj z fachowych porad naszego doradcy, a szybko zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!
Jestem zainteresowany kredytem

Kupno mieszkania od dewelopera: uproszczony proces kredytowy

Skorzystaj z darmowej porady eksperta finansowego i uproszczonej procedury kredytowej.

 • Bezpłatnie i niezobowiązująco sprawdzisz dokładnie swoją zdolność kredytową. Kalkulator kredytowy hipoteczny pomoże Ci podjąć decyzję o zakupie Twojego wymarzonego mieszkania. Nasz ekspert zaproponuje Ci najbardziej korzystne i optymalne oferty dostosowane do Twoich możliwości.
 • Już nie musisz samodzielnie zbierać i analizować wielu ofert kredytów hipotecznych. Nasz Ekspert Finansowy sprawdzi to za Ciebie - wykorzysta kalkulator kredytowy, a następnie bezpłatnie pomoże w wyborze najlepszego i najbardziej dopasowanego do możliwości finansowych kredytu oraz porówna wszystkie oferty.
 • Nasz Ekspert wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki ofert kredytowych.
 • Przygotuje niezbędną dokumentację, złoży wniosek oraz wyjaśni zawiłości umowy kredytowej. Będzie do dyspozycji również po wypłacie środków i zakupie mieszkania. Dzięki temu oszczędzisz swój czas. 
 
 • Nasz Ekspert będzie nadzorował cały proces finansowania Twojego wymarzonego mieszkania, będzie kontaktował się z deweloperem, kontrolował formalności oraz terminowość wpłat w stałym kontakcie z Działem Sprzedaży – unikniesz dodatkowych formalności.
 • Ekspert finansowy sprawi, że w najszybszym możliwym czasie będziesz cieszył się swoim wymarzonym mieszkaniem.
 • Wraz z kredytem otrzymasz pakiet korzyści przygotowany specjalnie dla naszych klientów.

Kredyt hipoteczny z ekspertem Notus Finanse

 


BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓWSZYBKO I OBIEKTYWNIEZ PAKIETEM KORZYŚCI

ZYSKUJESZ  Z NAMI!

Bezpieczeństwo
 • niezależne i bezstronne konsultacje finansowe,
 • wyjaśnienie wszelkich wątpliwości,
 • nadzór nad całym procesem kredytowym,
 • pełna oferta produktów ubezpieczeniowych,
 • znajomość i bieżąca analiza rynku finansowego.

Oszczędność czasu
 • indywidualna opieka jednego eksperta,
 • rzetelna analiza potrzeb i możliwości Klienta,
 • porównanie ofert kredytowych w ponad 25 bankach,
 • kompleksowe przygotowanie dokumentacji i wniosków kredytowych.

Oszczędność pieniędzy
 • usługi całkowicie bezpłatne,
 • wybór najlepszej oferty kredytowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb,
 • negocjacja najkorzystniejszych warunków kredytu,
 • dodatkowe rozwiązania finansowe ułatwiające spłatę kredytu.

Dlaczego Notus?

Współpracujemy tylko z najlepszymi. Dlaczego Notus?

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych.

Brak powiązań kapitałowych z jakimkolwiek bankiem gwarantuje niezależność i obiektywizm w naszych działaniach na rzecz Klienta.

Misją NOTUS Finanse S.A. jest niezależne wsparcie Klienta 
w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim jego potrzeb i oczekiwań.

Inne oferty

Myślisz o zakupie mieszkania u dewelopera? Nie jesteś w stanie samodzielnie sfinansować zakupu wymarzonej inwestycji? Możesz skorzystać z kredytu hipotecznego oferowanego przez bank, który umożliwi Ci realizację swojej wizji czterech kątów. • Elastyczne warunki – możliwość sfinansowania do 90% wartości nieruchomości
 • Długi okres kredytowania - do 30 lat
 • RRSO 2,93%*

Zakup czterech kątów to spore wyzwanie i poważna decyzja życiowa.
Co warto wiedzieć przy jej podejmowaniu? O co pytać?
Skontaktuj się z doradcą bankowym i poznaj warunki oraz zasady korzystania z oferty kredytu mieszkaniowego.
Poniżej lista doradców Santander Bank Polska dedykowanych obsłudze klientów GK Murapol.

Zapraszamy do kontaktu


Lista doradców

*RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Santander Bank Polska S.A. Szczegóły oferty, informacje o opłatach, prowizjach, oprocentowaniu dostępne są w placówkach banku, na santander.pl oraz pod numerem infolinii 1 9999 (opłata za połączenie zgodna z taryfą danego operatora)
Jestem zainteresowany ofertą