pl en de

Kariera

Zatrudniamy ponad 300 osób na terenie całej Polski i to ludzie są najważniejszym kapitałem naszej firmy. Dlatego kadrę Murapolu budują najlepsi specjaliści. Dbamy o to, by pracownicy stale rozwijali się i podnosili swoje kwalifikacje. W tym celu regularnie organizujemy lub zapewniamy zewnętrzne szkolenia zawodowe czy kursy językowe. Umożliwiamy też podjęcie studiów. Podczas zajęć pracownicy dokształcają się w swoich dziedzinach lub zdobywają wiedzę z nowych obszarów, które mogą być wykorzystywane w ramach ich służbowych obowiązków. Jednocześnie wyróżniającym się pracownikom stwarzamy możliwości awansów. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż kadra kierownicza Murapol S.A. w zdecydowanej przewadze składa się ze specjalistów wywodzących się bezpośrednio ze Spółki.

Wszyscy pracownicy objęci są atrakcyjnymi systemami motywacyjnymi, premiami, a także prywatnymi świadczeniami zdrowotnymi. Każdy z nich jest chroniony dodatkową opieką medyczną świadczoną przez prywatną firmę. Umożliwia to szybszy i bezpłatny dostęp do lekarzy oraz krótszy czas oczekiwania na specjalistyczne badania. Pakietem medycznym każdy pracownik może objąć również swoich najbliższych.Murapol odważnie stawia na absolwentów uczelni wyższych, będąc niejednokrotnie miejscem pierwszej pracy. Tu osoby świeżo po studiach mają możliwość, m.in. poprzez udział w płatnych programach stażowych, zdobycia cennego doświadczania zawodowego i wykorzystania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. To uczestnictwo w ambitnych zadaniach z zakresu budownictwa mieszkaniowego i obsługi procesu sprzedażowego, księgowego, prawnego czy finansowego inwestycji deweloperskich.

O naszym zaufaniu wobec młodych i ambitnych fachowców świadczy to, że średni wiek na kierowniczym stanowisku wynosi 34 lata. Priorytetowo traktowana jest przez Murapol S.A. wartość równych szans i jednakowego traktowania pracowników. Świadczy o tym fakt, że blisko połowę całej kadry spółki stanowią kobiety. Pełnią one w Murapol S.A. kluczowe stanowiska kierownicze, m.in. dyrektora finansowego, dyrektora działu kontrolingu, dyrektora działu realizacji inwestycji czy kierownika budowy. Na stanowiskach kierowniczych kobiety stanowią większość pracowników Murapol S.A.ZapiszZapisz

Inwestujemy w naszych pracowników

Chronimy zdrowie i życie pracowników
Wiemy, że zdrowy pracownik, to skuteczny pracownik. Cała kadra Murapolu jest objęta systemem opieki medycznej świadczonym przez prywatną firmę. Umożliwia to szybki i bezpłatny dostęp do specjalistów. Ponadto każdy pracownik zyskuje możliwość dodatkowej ochrony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Murapol współfinansuje składkę ubezpieczenia.
Zachęcamy do sportowej aktywności
Aktywność sportowa to nie tylko gwarancja dobrej kondycji, ale również przejaw troski o zdrowie i dobre samopoczucie. Zależy nam, by nasi pracownicy cieszyli się doskonałą formą fizyczną oraz mentalną. Dlatego wspieramy ich aktywność, współfinansując karty Multisport. To łatwy dostęp do setek siłowni, basenów i innych obiektów sportowych w całej Polsce.
Umożliwiamy rozwój zawodowy
Kadrę Murapolu budują najlepsi specjaliści. Dbamy o to, by pracownicy spółki stale rozwijali się i podnosili swoje kwalifikacje. Dlatego systematycznie organizujemy i zapewniamy im szkolenia. Podczas zajęć pracownicy dokształcają się w swoich dziedzinach lub zdobywają wiedzę z nowych obszarów, które mogą być wykorzystywane w ramach ich służbowych obowiązków.

Działania integracyjne

Zachęcamy naszych pracowników do zdrowego i aktywnego trybu życia, organizując sportowe wyprawy w najpiękniejsze miejsca Europy. Podczas nich można nie tylko podziwiać widoki, ale też przetestować swoją kondycję i wytrzymałość. Najbardziej wymagającym sprawdzianem hartu ciała i ducha jest rowerowy Transalp. Co roku śmiałkowie przez tydzień przemierzają na dwóch kółkach najbardziej wymagające trasy w wysokich Alpach. Transalp nie jest to jednak zwykła wycieczka w góry albo jazda po wertepach dla ćwiczenia techniki. To coś więcej, coś, co ma w sobie wartość symboliczną i epicką. - Najpiękniejsze w Transalpie jest pokonywanie własnych barier, widok alpejskich szczytów oraz to poczucie, jaką trasę się pokonało, gdy spogląda się za siebie. Niezwykłe jest też poczucie przejścia przez granicę pomiędzy Północą i Południem, która w sposób naturalny dzieli Europę - opowiadają rowerzyści z Murapolu. Uczestnicy wypraw podkreślają, że kluczem do czerpania przyjemności z wyprawy jest perfekcyjna forma fizyczna, którą przez wiele miesięcy kształtują na siłowni oraz podczas wspólnych treningów rowerowych m.in. w Beskidach.

Aktualne oferty pracy

Pozycja lidera rynku deweloperskiego to efekt pracy i talentów ludzi, którzy tworzą Murapol. Pracownicy to największy kapitał Spółki. Wnoszą do naszej organizacji nie tylko specjalistyczną wiedzę i umiejętności, ale również pasję i zaangażowanie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin i zapewniamy im możliwość stałego rozwoju. Od 16 lat systematycznie inwestujemy w naszą kadrę, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób w całej Polsce. Sprawdź aktualne ogłoszenia i dołącz do naszego zespołu.
Stanowisko Region Data publikacji Miejsce pracy
Projektant Konstrukcji Prefabrykowanych i Stropów Filigran malopolskie 06.10.2017 Kraków
Projektant Konstrukcji Prefabrykowanych i Stropów Filigran dolnośląskie 05.10.2017 Wrocław
Projektant Konstrukcji Prefabrykowanych i Stropów Filigran mazowieckie 05.10.2017 Warszawa
Projektant Konstrukcji Prefabrykowanych i Stropów Filigran śląskie 05.10.2017 Bielsko-Biała
Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński Miejsce pracy: Łódź łódzkie 05.10.2017 Łódź
Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński Miejsce pracy: Łódź łódzkie 05.10.2017 Łódź
Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński śląskie 05.10.2017 Katowice
Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński małopolskie 05.10.2017 Kraków
Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński mazowieckie 05.10.2017 Warszawa
Team Leader Zespołu Księgowości śląskie 25.09.2017 Bielsko-Biała
Doradca Klienta kujawsko-pomorskie 27.09.2017 Toruń
Doradca Klienta śląskie 27.09.2017 Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza
Kierownik Działu Sprzedaży Pomorskie 27.09.2017 Gdynia
Kierownik Działu Sprzedaży śląskie 27.09.2017 Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza
Asystent/Asystentka ds. Reklamacji śląskie 27.09.2017 Bielsko-Biała

Stanowisko:

Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński

Region:

śląskie

Data publikacji:

05.10.2017

Miejsce pracy:

Katowice

Stanowisko:

Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński

Region:

małopolskie

Data publikacji:

05.10.2017

Miejsce pracy:

Kraków

Stanowisko:

Koordynator Sprzedaży na rynek ukraiński

Region:

mazowieckie

Data publikacji:

05.10.2017

Miejsce pracy:

Warszawa

Stanowisko:

Team Leader Zespołu Księgowości

Region:

śląskie

Data publikacji:

25.09.2017

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Stanowisko:

Doradca Klienta

Region:

kujawsko-pomorskie

Data publikacji:

27.09.2017

Miejsce pracy:

Toruń

Stanowisko:

Doradca Klienta

Region:

śląskie

Data publikacji:

27.09.2017

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza

Stanowisko:

Kierownik Działu Sprzedaży

Region:

Pomorskie

Data publikacji:

27.09.2017

Miejsce pracy:

Gdynia

Stanowisko:

Kierownik Działu Sprzedaży

Region:

śląskie

Data publikacji:

27.09.2017

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza

Stanowisko:

Asystent/Asystentka ds. Reklamacji

Region:

śląskie

Data publikacji:

27.09.2017

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała
Murapol S. A. informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (Polityka Plików Cookies). Kliknij "zgadzam się", aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
=