covid

Kariera

Jak wygląda praca w Grupie MurapolZatrudniamy ponad 470 osób na terenie całej Polski i to ludzie są najważniejszym kapitałem naszej firmy. Dlatego kadrę Murapolu budują najlepsi specjaliści. Bez względu na to, czy jest to praca w biurze dewelopera, czy inna praca w szeroko pojętych nieruchomościach, dbamy, by członkowie zespołu Murapol stale podnosili swoje kwalifikacje. W tym celu organizujemy lub zapewniamy szkolenia zawodowe, a także umożliwiamy podjęcie studiów – np. na kierunku dającym szansę rozpoczęcia pracy jako zarządca nieruchomościami.

Awans zawodowy - stawiamy na specjalistówPodczas szkoleń zapewnianych przez nas pracownicy dokształcają się w swoich dziedzinach lub zdobywają wiedzę z nowych obszarów, które mogą być wykorzystywane w ramach ich obowiązków. Wyróżniającym się pracownikom stwarzamy możliwości awansów. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż kadra kierownicza Grupy Murapol w zdecydowanej przewadze składa się ze specjalistów wywodzących się bezpośrednio ze Spółki.

Praca u dewelopera – to możesz zyskać, wybierając Grupę MurapolWszyscy pracownicy objęci są atrakcyjnymi systemami motywacyjnymi, premiami, a także prywatnymi świadczeniami zdrowotnymi. Każdy z nich ma do dyspozycji dodatkową opieką medyczną świadczoną przez firmę Lux Med.

Umożliwia to szybszy i bezpłatny dostęp do lekarzy oraz krótszy czas oczekiwania na specjalistyczne badania. Pakietem medycznym każdy pracownik może objąć również swoich najbliższych. Murapol odważnie stawia na absolwentów. Tu osoby świeżo po studiach mają możliwość, m.in. poprzez udział w płatnych programach stażowych, zdobycia doświadczania zawodowego i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. To uczestnictwo w ambitnych zadaniach z zakresu budownictwa mieszkaniowego i obsługi procesu sprzedażowego, księgowego czy prawnego.

Energia, entuzjazm i kompetencje - na to stawia Grupa MurapolO naszym zaufaniu do młodych i ambitnych fachowców świadczy to, że średni wiek na kierowniczym stanowisku wynosi 32 lata. Priorytetowo traktowana jest przez Murapol S.A. wartość równych szans i jednakowego traktowania pracowników. Dowodzi temu fakt, iż blisko połowę całej kadry spółki stanowią kobiety. Wykonywane przez nie zadania to nie tylko praca w biurze dewelopera. Pełnią one w Murapol S.A. kluczowe stanowiska kierownicze, m.in. dyrektora finansowego, dyrektora działu realizacji inwestycji czy kierownika budowy. Na stanowiskach kierowniczych kobiety stanowią większość pracowników.

Dlaczego Murapol

Jesteśmy ekspertami rynku nieruchomości w Polsce
• Od 20 lat realizujemy projekty deweloperskie w całym kraju
• Zatrudniamy najlepszych pracowników, stale szkolimy naszą kadrę i doskonalimy procesy zachodzące w Grupie Murapol
• Dostosowujemy know-how Grupy Murapol do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów oraz rynku
Realizujemy projekty mieszkaniowe w całej Polsce
• Tworzymy osiedla wielorodzinne, przyjazne dla mieszkańców 17 miast Polski
• Projekty Grupy Murapol powstają w 4 pracowniach architektonicznych w kraju, a nasze biura sprzedaży i biura budowy działają przy każdej z blisko 40 realizowanych przez nas obecnie inwestycji
• Wdrażamy innowacje w wielu obszarach - w procesie projektowania, ekologicznych rozwiązań budowlanych, automatyki mieszkaniowej oraz sprzedaży

Nasi specjaliści

Działalność Grupy Murapol opiera się na trzech podstawowych procesach: projektowaniu osiedli mieszkaniowych, realizowaniu inwestycji i sprzedawaniu mieszkań naszym Klientom. Dlatego w Grupie Murapol dominują u nas 3 grupy zawodowe:

• Projektanci
• Budowlańcy
• Sprzedawcy mieszkań
Realizacja przyjętej przez Grupę Murapol strategii jest możliwa dzięki wielowymiarowemu wsparciu powyższych 3 obszarów operacyjnych firmy przez pozostałych specjalistów:

• Prawników
• Analityków finansowych
• Księgowych
• Specjalistów ds. Administracji, HR, IT, Marketingu oraz PR

Inwestujemy w naszych pracowników

Chronimy zdrowie i życie pracowników
Wiemy, że zdrowy pracownik, to skuteczny pracownik. Cała kadra Murapolu jest objęta systemem opieki medycznej świadczonym przez prywatną firmę. Umożliwia to szybki i bezpłatny dostęp do specjalistów. Ponadto każdy pracownik zyskuje możliwość ubezpieczenia i ochrony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Murapol współfinansuje tę składkę.
Zachęcamy do sportowej aktywności
Aktywność sportowa to nie tylko gwarancja dobrej kondycji, ale również przejaw troski o zdrowie i dobre samopoczucie. Zależy nam, by nasi pracownicy cieszyli się doskonałą formą fizyczną oraz mentalną. Dlatego wspieramy ich aktywność, współfinansując karty Multisport. To łatwy dostęp do setek siłowni, basenów i innych obiektów sportowych w całej Polsce.
Umożliwiamy rozwój zawodowy
Praca w Murapolu jest przeznaczona dla najlepszych specjalistów. Dbamy o to, by pracownicy stale podnosili swoje kwalifikacje. Dlatego organizujemy i zapewniamy im szkolenia. Podczas zajęć pracownicy dokształcają się lub zdobywają wiedzę z nowych obszarów, takich jak praca w nieruchomościach, które pomagają im wykonywać ich zawodowe obowiązki.

Działania integracyjne

Wykonywanie codziennych zadań w pracy dla wiodącego dewelopera to nie wszystko. Zachęcamy naszych specjalistów do zdrowego i aktywnego trybu życia, organizując sportowe wyprawy w najpiękniejsze miejsca Europy. Podczas nich można nie tylko podziwiać widoki, ale też przetestować swoją kondycję i wytrzymałość. Najbardziej wymagającym sprawdzianem hartu ciała i ducha jest rowerowy Transalp. Co roku śmiałkowie przez tydzień przemierzają na dwóch kółkach najbardziej wymagające trasy w wysokich Alpach. Transalp nie jest to jednak zwykła wycieczka w góry albo jazda po wertepach dla ćwiczenia techniki. To coś więcej, coś, co ma w sobie wartość symboliczną i epicką. - Najpiękniejsze w Transalpie jest pokonywanie własnych barier, widok alpejskich szczytów oraz to poczucie, jaką trasę się pokonało, gdy spogląda się za siebie. Niezwykłe jest też poczucie przejścia przez granicę pomiędzy Północą i Południem, która w sposób naturalny dzieli Europę - opowiadają rowerzyści z Murapolu. Uczestnicy wypraw podkreślają, że kluczem do czerpania przyjemności z wyprawy jest perfekcyjna forma fizyczna, którą przez wiele miesięcy kształtują na siłowni oraz podczas wspólnych treningów rowerowych m.in. w Beskidach.

Aktualne oferty pracy

StanowiskoRegionData publikacjiMiejsce pracy
Młodsza/y Księgowa/ywoj. śląskie30.06.2021Bielsko-Biała
Asystent/-ka Księgowejwoj. śląskie30.06.2021Bielsko-Biała
Księgowy/awoj. śląskie30.06.2021Bielsko-Biała

Stanowisko:

Młodsza/y Księgowa/y

Region:

woj. śląskie

Data publikacji:

30.06.2021

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała
Aplikuj

Stanowisko:

Asystent/-ka Księgowej

Region:

woj. śląskie

Data publikacji:

30.06.2021

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała
Aplikuj

Stanowisko:

Księgowy/a

Region:

woj. śląskie

Data publikacji:

30.06.2021

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała
Aplikuj