covid

Buduj z nami

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Murapol, poszerzaniem działalności o inwestycje w kolejnych miastach oraz zwiększaniem zakresów realizowanych projektów deweloperskich o kolejne etapy, rozwijamy sieć dostawców i wykonawców wyspecjalizowanych w procesie realizacji inwestycji mieszkaniowych - w całej Polsce.

Dlatego zapraszamy do współpracy budowlanej wykonawców, a także producentów, dostawców i dystrybutorów z branży budowlanej, oferując im długotrwałą współpracę i zapewniając ciągłość zleceń.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA BUDOWLANA Z MURAPOL?

Współpracę budowlaną z wykonawcami i dostawcami opieramy na relacjach partnerskich. Zależy nam, by przynosiła ona obopólne korzyści, przy zachowaniu najwyższych standardów oraz maksymalnej efektywności działań.

Wierzymy, że współpraca z deweloperem mieszkaniowym, który jest jednym z liderów rynku – a takim jest Grupa Murapol – zaowocuje nie tylko wspólnymi zyskami. Pozwoli również wypromować produkty i usługi naszych kontrahentów na rynkach lokalnych oraz w wymiarze ogólnopolskim, a także zapewni dynamiczny rozwój Twojej działalności.

Deweloper szuka dostawców

Jesteś dostawcą i chcesz współpracować z Grupą Murapol? Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Deweloper szuka wykonawców

Jesteś wykonawcą i chcesz współpracować z Grupą Murapol? Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Składam ofertę jako


* pola obowiązkowe