plende

Współpraca

Dla specjalistów w poszukiwaniu gruntów

Oferujemy możliwość współpracy pośrednikom specjalizującym się w poszukiwaniu gruntów, którzy wesprą nasz zespół w procesie selekcji i nabywania nieruchomości. Zachęcamy do kontaktu osoby posiadające wiedzę o atrakcyjnych nieruchomościach pod inwestycje - położonych blisko centrów dużych miast i z dobrym dojazdem do nich.

Masz informację o miejscu, która może nas zainteresować? Skontaktuj się z nami.
Marlena Szaflarska - Dyrektor ds. Akwizycji
marlena.szaflarska@murapol.pl

Program partnerski

Jesteś właścicielem gruntu? Zostań naszym Partnerem

Murapol S.A. stale się rozwija i poszukuje nowych miejsc pod swoje inwestycje. Dziś budujemy w 11 miastach, ale systematycznie rozszerzamy naszą obecność na mapie Polski. Dlatego zależy nam na współpracy z każdym, kto posiada grunt odpowiadający naszym wymaganiom.

Jesteś właścicielem nieruchomości? Masz informację o miejscu, która może nas zainteresować? Skontaktuj się z nami.
Marlena Szaflarska - Dyrektor ds. Akwizycji
marlena.szaflarska@murapol.pl

Zostań naszym dostawcą/wykonawcą

Zostań naszym dostawcą/wykonawcą
Murapol S.A. posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Realizujemy również inwestycje komercyjne. Naszym celem jest ciągły rozwój, co łączy się nie tylko z poszerzaniem zakresów inwestycji, ale również z rozwijaniem sieci dostawców i wykonawców.
Dlatego pragniemy zaprosić Państwa Firmę do współpracy.
Wierzymy, że solidna kooperacja zaowocuje wspólnymi zyskami i utrzymaniem wysokich standardów, z jakich od lat znana jest spółka Murapol.

Zainteresowanych rozpoczęciem współpracy zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego (do pobrania niżej) i wysłania go na adres e-mail: centralne.zakupy[at]murapol.pl.
Plik pdfFormularz zgłoszeniowy dla wykonawców/dostawcówPobierz >
Murapol S. A. informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (Polityka Plików Cookies). Kliknij "zgadzam się", aby ta informacja nie pojawiała się więcej.