covid

Kupimy grunty

Od 20 lat realizujemy projekty mieszkaniowe zarówno w aglomeracjach, jak i mniejszych miastach z potencjałem do prowadzenia działalności deweloperskiej. Dywersyfikacja geograficzna mapy inwestycji to jedno z założeń naszego modelu biznesowego. Obecnie uzupełnieniem podstawowej działalności w zakresie wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego są projekty związane z budową akademików, aparthoteli oraz mieszkań na wynajem.

Sprzedaj nam grunt!

Chcąc zachować dotychczasowe tempo rozwoju poszukujemy nieruchomości pod projekty nieruchomościowe. Zachęcamy do kontaktu osoby będące właścicielami terenów inwestycyjnych, a także wszystkich posiadających wiedzę o atrakcyjnych gruntach na sprzedaż - z przeznaczeniem pod inwestycje mieszkaniowe, a także akademiki i aparthotele.

Jesteśmy zainteresowani terenami inwestycyjnymi zarówno w dużych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Trójmiasto, Katowice, jak i w nieco mniejszych lokalizacjach typu: Gliwice, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Rzeszów, Lublin czy Białystok.

Jakich nieruchomości szukamy?

Zgodnie z naszym modelem biznesowym, zależy nam na gruntach położonych blisko centrów miast, ale i w dzielnicach rozwijających się, z dobrym połączeniem komunikacyjnym, rozwiniętą infrastrukturą, w atrakcyjnym, zielonym otoczeniu.

Jesteśmy zainteresowani działkami pozwalającymi na realizację projektów mieszkaniowych o minimalnej powierzchni 8 tys. mkw. W przypadku terenów pod akademiki lub aparthotele, interesują nas grunty, na których zrealizujemy inwestycje o PU 7 tys. – 15 tys. mkw.

Dla pośredników

Masz informację o nieruchomości, która może nas zainteresować? Oferujemy możliwość współpracy podmiotom specjalizującym się w poszukiwaniu gruntów. Zostań naszym Partnerem biznesowym.

Wypełnij formularz dot. oferowanego gruntu, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin!

Masz informację o atrakcyjnym gruncie? Napisz do nas

* pola obowiązkowe