Kup mieszkanie bez kosztów notarialnych


Kup mieszkanie bez kosztów notarialnych

Chcesz kupić nowe mieszkanie bez ponoszenia opłat notarialnych, prowizji pośrednika, a kredyt hipoteczny uzyskać bez prowizji banku? To możliwe, dzięki promocji Murapolu
Tylko teraz koszty notarialne w całości pokryje za Ciebie Murapol.


SPECJALNA AKCJA TRWA TYLKO DO 30 stycznia

Korzystając z promocji Murapolu, możesz zaoszczędzić pieniądze przy zakupie mieszkania i przeznaczyć je, na co tylko chcesz. Dodatkowo, dzięki wsparciu doradców finansowych, nie zapłacisz ani złotówki za pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Sprawdź, jak łatwo skorzystać z promocji Murapolu:


1
Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie z doradcą Murapolu
Drzwi Otwarte Murapol S.A.
Kup mieszkanie bez opłaty notarialnej, prowizji pośrednika i zbędnych kosztów kredytowych
Zapisz

Zobacz mieszkania

Plik pdf Regulamin promocji Kup mieszkanie bez kosztów notarialnych Pobierz >

Magdalena Różczka Ambasadorką Grupy Murapol

Magdalena Różczka jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Telewizyjna publiczność zna ją z ról w serialach Oficer, Czas honoru czy Lekarze. Aktorka zagrała również m.in. w kinowym hicie Lejdis. Oprócz aktywności artystycznej swoją popularność wykorzystuje, by pomagać potrzebującym. Gwiazda od lat angażuje się w działalność charytatywną. Jest ambasadorką dobrej woli UNICEF-u i twarzą licznych kampanii społecznych. Aktorka została właśnie ambasadorką Grupy Murapol i stała się główną bohaterką kampanii lidera rynku deweloperskiego w Polsce.

- Doskonale wiem, że posiadanie własnego mieszkania to marzenie tysięcy osób. Możemy w nim czuć się swobodnie w wyrażaniu emocji. We własnym mieszkaniu jesteśmy naprawdę u siebie, a to pozwala nam rozwinąć skrzydła, cieszyć się, bawić, kochać. Świadomość posiadania takiego miejsca daje poczucie bezpieczeństwa, co przekłada się na nasze szczęście i komfort. Dlatego przecież powtarzamy, bo wszędzie dobrze, ale u siebie najlepiej – podkreśla Magdalena Różczka, ambasadorka Grupy Murapol.