pl en de

Aktualności

Grupa Murapol wyróżniona tytułem "Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017"

Firmy nagrodzone tytułem i godłem "Odpowiedzialny Pracodawca- Lider HR". to godni polecenia pracodawcy, którzy tworzą bezpieczne i stabilne miejsca pracy, dbając przy tym o szeroko rozumiany rozwój kadry. Jesteśmy dumni, iż Kapituła Programu wyróżniła w tym zakresie Grupę Murapol
Czytaj więcej
„Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR 2017”, to ogólnopolski program, którego kapituła nagradza i promuje odpowiedzialnych pracodawców, będących ambasadorami wzorowych praktyk i zasad z obszaru human resources.

Przy ocenie Grupy Murapol eksperci szczególną uwagę zwrócili m.in na wzrost zatrudnienia, tworzenie nowych, atrakcyjnych i bezpiecznych miejsc pracy, dbałość o szeroko rozumiany rozwój kompetencji i talentów, skuteczny oraz atrakcyjny system motywacyjny dla pracowników, możliwość awansów, odpowiedzialność społeczną i duże zaangażowanie w działania na rzecz lokalnych społeczności,nowatorskie rozwiązania realizowane w ramach projektu "haerowego”.
Zwiń

"Zielony certyfikat" BREEAM dla projektu Murapol Parki Warszawy

Projekt inwestycji Murapol Parki Warszawy realizowany przy al. Prymasa Tysiąclecia uzyskał prestiżowy certyfiakt BREEAM. To potwierdzenie ekspertów, że Murapol projektuje inwestycje przyjazne środowisku i mieszkańcom, uwzględniające wysokie standardy ekologicznego budownictwa. Warto podkreślić, że to dopiero druga inwestycja mieszkaniowa w Polsce, której nadano ten certyfikat.
Czytaj więcej
BREEAM (Building Research Establishment’s Environmental Assessment Method) to najbardziej prestiżowy w Europie i na świecie sposób certyfikacji budynków, uwzględniający aspekty ekologiczne projektu. Projekt Murapolu na Woli otrzymał szczególnie wysokie oceny w parametrach dotyczących efektywności energetycznej, infrastruktury komunikacyjnej oraz niskiego wpływu na zanieczyszczenie powietrza i wody.

 
Zwiń

NOWA KARTA W HISTORII WIDZEWA ŁÓDŹ I MURAPOLU. Wspólnie ropoczynamy marsz w kierunku Ekstraklasy

Zgodnie z zawartą umową inwestycyjną między Murapolem a Stowarzyszeniem RTS Widzew, będziemy wspólnie działać w formie spółki akcyjnej. Cel jej funkcjonowania został jasno określony: jak najszybszy powrót Widzewa do najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej w Polsce. Na taką informację setki tysięcy kibiców Widzewa w całej Polsce czekało z niecierpliwością.
Czytaj więcej
Widzew Łódź to klub-legenda. Jego historia to mistrzostwa Polski, mecze w Lidze Mistrzów i wielkie nazwiska jak Boniek czy Młynarczyk. Widzewowi kibicują setki tysięcy fanów w Łodzi i w całej Polsce. Tym bardziej jesteśmy dumni, że Murapol staje się nie tylko głównym sponsorem drużyny, ale też jej współwłaścicielem. To zupełnie nowe otwarcie w historii Widzewa i wydarzenie, które znacznie przyspieszy odbudowę wielkości tego najpopularniejszego wśród kibiców w Polsce klubu.

- W imieniu Murapolu, chciałbym serdecznie podziękować Stowarzyszeniu za okazane nam zaufanie. Po kilku miesiącach negocjacji udało nam się dojść do porozumienia, na mocy którego zainwestujemy w Widzew. Celem nadrzędnym dla nas jest awans rok po roku - aż do Ekstraklasy. Taki klub, jak Widzew, powinien walczyć o mistrzostwo Polski. Swoją obecnością pragniemy zagwarantować stabilność finansową w dłuższej perspektywie - podkreśla Michał Sapota, prezes Murapolu i nowy wiceprezes Widzewa Łódź.


 
Zwiń
Zobacz więcej
Murapol S. A. informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (Polityka Plików Cookies). Kliknij "zgadzam się", aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
=