covid
Murapol
w liczbach
0
miast
0
inwestycji zrealizowanych
0
budynków powstałych
0
mieszkań przekazanych
0
mieszkańców inwestycji

Ostatni budynek inwestycji Murapol Osiedle Storczyków z PnU

Zakończyliśmy naszą pierwszą inwestycję mieszkaniową w Mikołowie. Proces budowlany zakończyło wydanie decyzji PnU dla bud. 1 przy ul. Storczyków w dzielnicy Reta, liczącego 5 kondygnacji i 114 mieszkań. Całe Murapol Osiedle Storczyków obejmuje dwa budynki ze 196 zróżnicowanymi mieszkaniami. W ofercie można znaleźć gotowe lokale do odbioru od ręki.
Czytaj więcej

Wybierz sobie promocję, czyli „5+ Mega Bonusy na nowe mieszkania”

Ruszyła pierwsza tegoroczna akcja promocyjna Grupy Murapol. Tym razem zakup mieszkania z naszej oferty obejmującej 22 inwestycje w 14 miastach w całej Polsce premiowany jest jednym z 5 bonusów, o wyborze którego decyduje sam klient. Pula obejmuje atrakcyjne rabaty, premie oraz inne korzyści, wśród których każdy znajdzie rozwiązanie korzystne dla siebie.
Czytaj więcej

Rok 2020 w Grupie Murapol: mocne wyniki sprzedaży i przekazań mieszkań

W 2020 roku podpisaliśmy 2 720 umów deweloperskich i przedwstępnych, w tym 639 w IV kwartale. Wypracowany w całym minionym roku poziom sprzedaży różni się od odnotowanego w 2019 roku o 5,2 proc. Ponadto w minionych 12 miesiącach przekazaliśmy klucze do 2 922 lokali mieszkalnych, z czego 442 spośród nich trafiło do rąk właścicieli w ostatnim kwartale minionego roku.
Czytaj więcej
Nowe mieszkania od Murapolu

Grupa Murapol to jeden z wiodących ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych. Obecna mapa inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych obejmuje 17 miast w Polsce, m.in. Warszawę, Kraków, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Katowice i Łódź. Oprócz realizacji w największych polskich miastach nasze inwestycje znajdują się także w mniejszych miejscowościach z potencjałem: Gdyni, Gliwicach, Bielsku-Białej, Mikołowie, Sosnowcu, Wieliczce czy Tychach. Nowe mieszkania z portfolio Grupy Murapol to lokale w najpopularniejszych metrażach i układach, kawalerki oraz 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Warszawa, Łódź czy Siewierz – na każdym osiedlu klienci Murapolu mogą się cieszyć przestronnym balkonem na piętrze lub wygodnym ogródkiem na parterze, a w wybranych inwestycjach także luksusowym tarasem. Lokalizacja poza ścisłym centrum, z dogodną komunikacją i bogatą infrastrukturą to cecha, która łączy inwestycje Murapolu. Nowe mieszkania zarówno w Poznaniu, jak i w Wieliczce powstają w otoczeniu zieleni i miejskich parków oraz terenów rekreacyjnych.
Inteligentne rozwiązania domowej automatyki

Najnowsze projekty inwestycyjne Grupy Murapol wyposażone zostaną w autorski home management system, dzięki któremu nasi klienci mogą zyskać inteligentny dom, w którym będzie się żyło wygodniej, oszczędniej i bezpieczniej. Odpowiedzią na stan powietrza w Polsce jest wdrożony jako standard w projektach Grupy pakiet antysmogowy, co powoli ich lokatorom oddychać czystym powietrzem w swoich mieszkaniach. To innowacja, którą docenią nie tylko mieszkańcy takich aglomeracji jak Warszawa, Katowice czy Kraków. Nowe mieszkania zaprojektowane zostały tak, by można było nimi wygodnie zarządzać, sterując elektrycznością, oświetleniem, ogrzewaniem i zaworami wody za pomocą funkcji hotelowej lub dzięki prostej aplikacji mobilnej smart home z każdego miejsca na świecie. Takie rozwiązania posiadają zarówno nowe mieszkania w Mikołowie, jak i Warszawie. Pulę innowacji wdrożonych w naszych projektach poszerzyliśmy o pakiet eco, który zostanie zaimplementowany w  stołecznej inwestycji Murapol Dzieci Warszawy. To rozwiązanie, które docenią klienci świadomi ekologicznie na co dzień chcący żyć w zgodzie z naturą.