Murapol
w liczbach
0
miast
0
inwestycji zrealizowanych
0
budynków powstałych
0
mieszkań przekazanych
0
mieszkańców inwestycji

Wakacyjna promocja cenowa. Kup mieszkanie tego lata i zyskaj średnio 39 tys. zł rabatu

Dlaczego wakacje to dobry czas na zakup nowego mieszkania? Właśnie rozpoczęła się kampania „Lato w domu? Kup mieszkanie na wakacje lub wynajem. Wakacyjna promocja cenowa”. Dzięki niej możesz kupić nowe mieszkanie ze średnim rabatem wynoszącym 39 tys. zł!
Czytaj więcej

Kolejne budynki osiedla Murapol Zielone Bulwary z PnU

W lipcu ukończyliśmy kolejny etap inwestycji Murapol Zielone Bulwary realizowanej przy ulicy Dożynkowej we Wrocławiu. Pozwolenie na użytkowanie uzyskały dwa budynki, w których powstały 174 mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. W ofercie wciąż można znaleźć wolne lokale, które są gotowe do odbioru.
Czytaj więcej

Podsumowanie 1H2020 r. w Grupie Murapol: ponad 1,5 tys. sprzedanych mieszkań

W pierwszym półroczu bieżącego roku podpisaliśmy 1 526 umów dot. sprzedaży mieszkań, wobec 1 696 w analogicznym okresie ubiegłego roku. W analizowanym okresie przekazaliśmy klientom klucze do 1 089 lokali, a także wprowadziliśmy do oferty 1 119 mieszkań w 7 inwestycjach na terenie 6 miast.
Czytaj więcej
Nowe mieszkania od Murapolu

Grupa Murapol to jeden z wiodących ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych. W naszej ofercie znajdują się nowe mieszkania w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Oprócz realizacji w największych polskich miastach, na mapie inwestycji Grupy Murapol znajdują się także mniejsze miejscowości z potencjałem: Gdynia, Gliwice czy Tychy. Nowe mieszkania z portfolio Grupy Murapol to lokale w najpopularniejszych metrażach i układach, kawalerki oraz 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Warszawa, Łódź czy Siewierz – na każdym osiedlu klienci Murapolu mogą się cieszyć przestronnym balkonem na piętrze lub wygodnym ogródkiem na parterze, a w wybranych inwestycjach także luksusowym tarasem. Lokalizacja poza ścisłym centrum, z dogodną komunikacją i bogatą infrastrukturą to cecha, która łączy inwestycje Murapolu. Nowe mieszkania zarówno w Poznaniu, jak i w Wieliczce powstają w otoczeniu zieleni i miejskich parków oraz terenów rekreacyjnych. Codzienna wygoda mieszkania to efekt rozwiązań zastosowanych przez naszych architektów i inżynierów już na etapie projektowania inwestycji.
Inteligentne rozwiązania domowej automatyki

Najnowsze projekty inwestycyjne Grupy Murapol wyposażone zostaną w autorski home management system, dzięki któremu nasi klienci mogą zyskać inteligentny dom, w którym będzie się żyło wygodniej, oszczędniej i bezpieczniej. Odpowiedzią na stan powietrza w Polsce jest wdrożony jako standard w projektach Grupy pakiet antysmogowy, co powoli ich lokatorom oddychać czystym powietrzem w swoich mieszkaniach. To innowacja, którą docenią nie tylko mieszkańcy takich aglomeracji jak Warszawa, Katowice czy Kraków. Nowe mieszkania zaprojektowane zostały tak, by można było nimi wygodnie zarządzać, sterując elektrycznością, oświetleniem, ogrzewaniem i zaworami wody za pomocą funkcji hotelowej lub dzięki prostej aplikacji mobilnej smart home z każdego miejsca na świecie. Takie rozwiązania posiadają zarówno nowe mieszkania w Mikołowie, jak i Warszawie. Pulę innowacji wdrożonych w naszych projektach poszerzyliśmy o pakiet eco, który zostanie zaimplementowany w  stołecznej inwestycji Murapol Dzieci Warszawy. To rozwiązanie, które docenią klienci świadomi ekologicznie na co dzień chcący żyć w zgodzie z naturą.