pl en de

Aktualności

Historyczny wynik i ogromne zaufanie Klientów. Murapol sprzedał ponad 3 tys. mieszkań w 2016 roku

Rekordowy rezultat sprzedaży Grupy Murapol. W 2016 roku podpisaliśmy z Klientami umowy na 3042 mieszkania. To nie tylko najlepszy wynik w 16-letniej historii Grupy, ale też historyczne osiągnięcie dla całego rynku nieruchomości w Polsce. Murapol jako pierwszy deweloper w historii przekroczył barierę 3 000 mieszkań sprzedanych rocznie.
Czytaj więcej
Strategia Grupy Murapol na 2016 rok zakładała sprzedaż 3 tys. mieszkań. Dzięki ogromnemu zaufaniu Klientów, ten plan został zrealizowany z nawiązką. Tylko w IV kwartale minionego roku  Murapol podpisał z Klientami 1 004 umowy. - Osiągnięciu tego wyniku sprzyjało wprowadzenie do sprzedaży nowych inwestycji w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu – mówi Michał Sapota, prezes Murapol SA.  

Plan na 2017 rok zakłada dalszy wzrost sprzedaży, do minimum 4 tys. mieszkań. - Biorąc pod uwagę liczbę rozpoczętych oraz przygotowywanych projektów deweloperskich, a także posiadany bank ziemi możemy śmiało powiedzieć, że rok 2017 będzie kolejnym okresem bicia rekordów w naszej działalności – dodaje Michał Sapota.
Zwiń

Grupa Murapol wybuduje mieszkania na Wyspach Brytyjskich. Pierwsza inwestycja w Edynburgu

Grupa Murapol zawarła przedwstępną umowę zakupu dwóch działek w Edynburgu. W stolicy Szkocji zrealizujemy swoją pierwszą inwestycję mieszkaniową na Wyspach Brytyjskich.
Czytaj więcej
Przy Ferry Road, jednej z głównych ulic stolicy Szkocji, Grupa Murapol zrealizuje projekt deweloperski składający się z ok. 25 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 2 tys. m2. To możliwe dzięki zawarciu na początku roku przedwstępnej umowy zakupu dwóch działek o łącznej powierzchni ok. 0,15 ha

- Stolica Szkocji to nie tylko rozwinięty ośrodek akademicki, ale również atrakcyjny rynek pracy, oferujący jedne z najwyższych zarobków w Wielkiej Brytanii. To tworzy segment rynku zainteresowany mieszkaniami w kameralnych inwestycjach w prestiżowych lokalizacjach - mówi Michał Sapota, prezes Murapol S.A i dodaje, że ta inwestycja jest pierwszą z kilku planowanych na Wyspach i wpisuje się w strategię rozwoju Grupy.

Inwestycja mieszkaniowa w Szkocji jest drugą przygotowywaną przez Murapol poza granicami Polski. W czerwcu 2016 roku Grupa kupiła za kwotę 1,5 mln euro grunt w Berlinie. W stolicy Niemiec zostanie zrealizowany projekt składający się z dziewięciu budynków ze 120 lokalami mieszkalnymi o łącznej powierzchni użytkowej około 5,4 tys. m2
Zwiń

Ogromne serca, wielkie wzruszenia i prezenty ważące setki kilogramów. Pracownicy Murapolu kolejny raz w drużynie Szlachetnej Paczki

Pracownicy Grupy Murapol z całej Polski dołączyli do Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Kamila Stocha czy Anity Włodarczyk. Dzięki wsparciu akcji "Szlachetna Paczka" przez Murapol tegoroczne Święta Bożego Narodzenia w wielu domach będą bardziej szczęśliwe.
Czytaj więcej
Wspólnie z gwiazdami sportu i kultury, a także tysiącami wolontariuszy w całej Polsce Murapol wsparł szlachetną inicjatywę obdarowywania potrzebujących rodzin przed Świętami Bożego Narodzenia. W każdym z 12 oddziałów Spółki powstawały paczki dla rodzin, które na co dzień borykają się z najróżniejszymi problemami. Nasi pracownicy, stając się wolontariuszami Szlachetnej Paczki, poznali m.in. panią Wiolettę, która opiekuje się dwójką dzieci i właśnie wygrała ciężką walkę z chorobą czy panią Teresę, która mimo przeciwności nie traci humoru i stara się jak może pomagać w wychowywaniu wnuków. Wolontariusze, dzięki świadomości komu pomagają, mogli przygotować paczki najbardziej przydatne i wyczekiwane przez potrzebujących.

 
Dzieci oczywiście najbardziej cieszyły się z zabawek i słodyczy, ale także z ubrań i przyborów szkolnych. Wśród paczek nie zabrakło również praktycznych prezentów, ułatwiających codzienne życie - lodówki, pralki, mebli, bojlera, a także artykułów spożywczych czy środków czystości.

Pracownicy Murapolu nie tylko sami kupowali i przygotowywali wszystkie prezenty. Niektórzy stali się prawdziwymi Mikołajami i osobiście wręczali je w domach obdarowywanych. Przy okazji na własne oczy mogli zobaczyć radość uszczęśliwionych dzieci oraz łzy wzruszenia dorosłych. - Tych wrażeń nie da się opisać słowami. Widok rodziny podczas wręczania prezentów był bezcenny - wspomina Kamila Adamczyk, kierownik biura sprzedaży w Siewierzu na Śląsku.

 


   ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz
Zwiń
Zobacz więcej
Murapol S. A. informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (Polityka Plików Cookies). Kliknij "zgadzam się", aby ta informacja nie pojawiała się więcej.